הדרכות AUTOMIC
 

הדרכת מפעילים:
ההדרכה מתאימה עבור צוותי המפעילים או צוותים אשר מבצעים בדיקות קבלה לאפליקציות / פרויקטים שרצים באמצעות מערכת ה- AUTOMIC. במהלך ההדרכה נלמד להכיר את מערכת ה- AUTOMIC. במיוחד נתמקד בממשק המשתמש. למד כיצד לנטר את הריצות הפעילות, סטטיסטיקות מריצות קודמות, הודעות והלוגים שהמערכת והמשימות אשר רצו מפיקות. כמו כן נלמד את כל האפשרויות אשר בהן ניתן להריץ ולתזמן תהליכים במערכת ה-AUTOMIC.
 
הדרכת משתמשים:
הדרכה זו מאפשרת למשתמש להכיר את מערכת ה- AUTOMIC מקצה לקצה. ההדרכה מיועדת למשתמשים חדשים שאינם מכירים את המערכת או השתמשו בה בצורה נקודתית בלבד. במהלך ההדרכה נלמד להכיר את מערכת ה- AUTOMIC. ההדרכה מתמקדת בכל האובייקטים המרכזיים במערכת. המשתמשים ילמדו כיצד להגדיר אובייקטים במערכת וכיצד לבנות תהליכים בסיסיים ומתקדמים ב-AUTOMIC.
 
 
הדרכת מומחים:
הדרכה זו מיועדת עבור משתמשים אשר מכירים ועובדים עם המערכת בצורה נרחבת. ההדרכה מתמקדת בעיקר בהגדרות מתקדמות בשפת ה- Scripting של AUTOMIC והתמקדות באובייקטים מתקדמים יותר (כדוגמת SYNC ו- FILTER) שמעניקים את האפשרות למשתמשים לבנות תהליכים מתקדמים יותר בעלי לוגיקה והתניות מורכבות. כמו כן הדרכה זו נוגעת בלמידה של Agents מסוג Rapid Automation כדוגמת FTP ו- SQL.