ייעוץ

שירותי הייעוץ של קבוצת AUTOMIC Israel מספקים פיתוח, תמיכה והעברת ידע באתר הלקוח.

מוכן להתחיל בפיתוח הפרויקט? הזמן את המומחים שלנו לעזרה. צוות הייעוץ שלנו יאיץ את הפיתוח וההטמעה ויעזור לך להשיג את המטרות העסקיות במהירות רבה יותר.

היועצים שלנו יסייעו לשלב את פתרון האוטומציה של AUTOMIC בתוך הארגון כולו, כולל מערכות Legacy וכלים חיצוניים, על גבי תשתית פיזית, וירטואלית, או בענן. בנוסף לפיתוח והפעלה מהירה של הפתרון, אנו נעביר את הידע ונדריך את הצוות שלך, כך שתוכל להביא ערך רב יותר לארגון.

שירותי הייעוץ שלנו כוללים:
 1. POC - בחן את מערכת AUTOMIC לפני קבלת החלטה סופית. בתוך ימים ספורים תלמד להתקין, לבדוק ולהעריך את המוצר במו ידיך. בנוסף, צוות של יועצים יישאר זמין למשך תקופת הניסיון לענות על שאלות.
   
 2. הסבות - תן ליועצים המומחים שלנו להסב את התהליכים הקיימים ממערכות התזמון הישנות ל AUTOMIC - כולל הסבה אוטומטית של מערכות AUTOMIC ישנות. במהלך ההסבה נייעל את התהליכים ונבטיח שגם תהליכים מסובכים ביותר יופעלו ללא תקלות לאחר ההסבה.
   
 3. שירותי פיתוח והטמעה - ייעל את תהליך הפיתוח וההטמעה כדי להבטיח השקה מהירה של הפתרון.
   
 4. בקרה ותכנון מחדש - המשך לשפר את יציבות, יעילות ושקיפות התהליכים בעזרת בקרה ואופטימיזציה באופן קבוע. תוכל לחוות ביצועים משופרים, שקיפות רבה יותר, מערכת יציבה יותר, עיבוד יעיל יותר, וירידה בעלויות ה- IT.
   
 5. עדכון גרסאות - אנו נעזור לך לעדכן את גרסאות התכנה בצורה מהירה ובטוחה, על מנת ליהנות משיפורים ויכולות חדשות של המערכת.
   
 6. פיתוח Add-Ons - אנו נפתח עבורך Add-Ons כך שישפרו וישדרגו את העבודה של הארגון שלך עם מערכת האוטומציה של AUTOMIC.